Kajaki Grodzisk

Grodzisk, leżący nieopodal rzeki Liwiec stanowi jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych na pograniczu Podlasia i Małopolski. Piękne widoki, których turyści mogą doświadczać o każdej porze roku to jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania to miejsce. Grodzisk to także miejsce spowite wieloma legendami, związanymi z prastarymi słowiańskimi obrzędami. 

Wiele osób spędzających leniwe popołudnie w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska z pewnością chciałaby nieco rozerwać się i spróbować aktywnego wypoczynku. Kajaki Grodzisk to idealne rozwiązanie dla całej rodziny, która spragniona orzeźwienia może spędzić czas w otoczeniu dzikiej przyrody i natury, jaką proponuje nam rzeka Liwiec. Choć sama rzeka umożliwia nam kilkudniową wyprawę, liczącą sobie nawet 120 kilometrów, to jednak odcinek Liwca z Wyszkowa do Liwa stanowi najatrakcyjniejszy punkt, który dla wytrawnych kajakarzy jest zdecydowanie obowiązkowym odcinkiem do przepłynięcia. 

W jaki sposób poczuć zew przygody i spędzić cały słoneczny dzień na spływie kajakowym rzeką Liwiec? Najlepsze wyjście to organizacja wypadku z udziałem firmy Kajaki u Moniki. Do naszej dyspozycji oddaje się kajaki dwuosobowe z dostawką dla dzieci. Na miejscu otrzymamy kompleksową wiedzę na temat obsługi kajaka, a także gotowe propozycje jednodniowych spływów, które w zależności od naszego doświadczenia różnią się poziomem trudności. Spływy kajakowe rzeką Liwiec to idealna propozycja dla wszystkich aktywnych osób, które chcą spędzić miło wolny dzień.